Ta strona wymaga pluginu flash aby działać poprawnie.

 

 

 


Lanco Solutions
ul.Broniewskiego 77/220
01-865 Warszawa
NIP: 524-242-50-65


 

Ta strona wymaga pluginu flash aby działać poprawnie.

 

 

Oferta / Fundusze unijne

 


Dotacje unijne dla Twojej firmy!

 

 

Planujesz inwestycję i pragniesz pozyskać na nią środki?

Sfinansowałeś inwestycję ze środków własnych i chcesz uzyskać refundację?

Pragniesz rozwinąć firmę, maksymalizować zyski, ograniczać koszty, ale brak Ci wystarczających środków na realizację swoich planów?

Ta strona jest właśnie dla Ciebie.

 

Nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem dofinansowania z funduszy unijnych w zakresie dotacji unijnych, pożyczek preferencyjnych, funduszy venture capital, stypendiów i innych. Z naszą pomocą dofinansowanie swoich projektów uzyskało już wiele podmiotów gospodarczych z całej Polski, każdy z nich uzyskał dofinansowanie na poziomie 60-85% wartości inwestycji.

Oferujemy kompleksową usługę zarówno w przypadku wyboru stosownego funduszu i działania jak i sporządzaniu stosownych wniosków o dotacje unijne i wypełnianiu wymaganych dokumentów w zależności od rodzaju i przedmiotu dofinansowania. Po otrzymaniu dofinansowania prowadzimy projekt aż do jego kompletnego rozliczenia, zdejmując ciężar pracy z naszego Klienta. Prowadzimy projekty doradcze i posiadamy grupę wykwalifikowanych doradców na terenie całej Polski

Pomoc finansowa z Funduszy Europejskich na lata 2007-2013, z której Polska zaczyna korzystać jest przyznawana w ramach poszczególnych programów pomocowych zwanych programami operacyjnymi. Każdy z nich określa formalne zasady i kryteria ubiegania się o dotacje unijne. W programach pomocowych sklasyfikowane są także typy podmiotów gospodarczych mogących ubiegać się o dofinansowanie w ramach poszczególnych działań.

Zainteresowani uzyskaniem dotacji z Funduszy Europejskich mogą ubiegać się o dofinansowanie z następujących programów pomocowych:

- Program Operacyjny Infrastruktura i środowisko
- Program Operacyjny Kapitał Ludzki
- Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka
- Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej
- Program Operacyjny Współpracy Międzynarodowej i Międzyregionalnej

Ponadto, poza ww. wymienionymi programami, w każdym województwie dostępny jest regionalny program operacyjny, w ramach którego przygotowana jest pula środków dla podmiotów z danego województwa

2012 – kluczowy rok

Pula środków przyznanych Polsce oraz możliwości otrzymania dotacji wzrosły znacząco w porównaniu do tych jakie mieli beneficjenci w latach 2004-2006. Środków jest więcej i jest o nie dużo łatwiej niż w przeszłości. W chwili gdy czytasz tą informację stoisz przed możliwie ostatnią szansą otrzymania wsparcia .Należy bowiem mieć na uwadze, iż na 2012 rok rozpisane zostały jedne z ostatnich naborów na dofinansowanie projektów. Należy więc korzystać z szansy otrzymania wsparcia już teraz, gdyż  najbliższa szansa może pojawić się dopiero po 2014 roku.

Zachęcamy zadawania pytań i korzystania z naszych usług doradczych, które są ściśle zorientowane na efekty. Prowadzimy projekty w całej Polsce, w ramach wszystkich programów operacyjnych. Opowiedz nam o swoich planach, dowiedz się czy Twoja firma ma szansę otrzymać dofinansowanie.

Skontaktuj się z doradcą już teraz!
Wypełnij i odeślij nam formularz wstępny: Pobierz

dotacje@lanco.pl
tel/fax: (22) 258-51-10

tel kom: 508-268-823

 

Przykładowe referencje:

 

 

             Millbery Trade                             Renault                         Isabell

 

             millbery_mini.jpg                     renault_mini.jpg      isabell_mini.jpg

 

 

                 Renault II                             PeCeTNET                        Budget

 

           renault2_mini.png                  pcnet_mini.png           referencja_mini.png 

Kontakt

  

Kurs maklerski - Warszawa Kurs maklerski - Poznan